Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Święty pomysł

Do 15 Grudnia 2018

Święta to magiczny czas, tak bardzo lubiany przez dużych i małych. Zapach choinki, spotkania w gronie bliskich, prezenty i Mikołaj.

Zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego okresu z Nami.

Już w najbliższą weekend (1 i 2 grudnia) Galeria Sudecka zamieni się w magiczną krainę Świętego Mikołaja. Na naszych gości czekać będzie mnóstwo atrakcji, zabaw i prezentów. Długo wyczekiwane nie tylko przez najmłodszych Mikołajki potrwają przez cały weekend!

Mikołajkowa zabawa rozpocznie się w sobotę o godzinie 12.00 i potrwa aż do niedzieli do godziny 18.00. W okolicach sceny powstanie Wielka Mikołajkowa Fabryka. Każdy, kto odwiedzi Galerię Sudecką w ten weekend, w szczególności dzieci, będzie miał okazję przenieść się w magiczny świat Mikołaja i zamienić się w jego małego pomocnika.

W fabryce każdy znajdzie dla siebie atrakcyjne zajęcie. Nad pracami na poszczególnych stanowiskach czuwać będą Elfy, które służyć będą Klientom swoim doświadczeniem w tworzeniu małych świątecznych dzieł sztuki.

Podczas tego weekendu najmłodsi spotkają się oczywiście z ulubionym Świętym, który wręczy każdemu z nich słodki upominek i chętnie zapozuje do zdjęć.

Przez cały weekend nie zabraknie słodkich upominków i dobrej zabawy! Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do niezwykłej krainy Świętego Mikołaja w Galerii Sudeckiej! Mikołajkowe atrakcje odbędą się przy scenie na poziomie „0”.

 

Badźcie z Nami koniecznie!

 

To oczywiście nie koniec atrakcji. Kolejne świąteczne warsztay już 15 grudnia! Szczegóły wkrótce.

 

 

 

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane