Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Jelonek i przyjaciele na rajskiej wyspie

Do 15 Lipca 2018

Jelonek i przyjaciele na rajskiej wyspie! Rób zakupy i odbieraj pluszaki!

Odwiedź rajską wyspę, na której czeka na Ciebie ponad 2 000 maskotek.

Chcesz, aby jeden z nich wrócił wraz z Tobą do domu?

Nic prostszego!

Każda osoba, która w czasie trwania akcji, tj. od 22 czerwca do 15 lipca:

>dokona zakupów na kwotę nie mniejszą niż 100 zł brutto w jednym ze sklepów Galerii Sudeckiej (poza Bankiem, Kantorem i Auchan).

>zachowa oryginalny paragon,

>zgłosi się do Punktu Odbioru Nagród /wyspa/ zlokalizowanego w sąsiedztwie salonu Yes,

>otrzyma naklejkę (1 naklejka = 1 paragon za jednorazowy zakup) oraz kartę, na której należy zbierać naklejki.

W celu otrzymania nagrody Uczestnik musi zebrać 3 naklejki na karcie.

Zbierz wszystkich zwierzęcych przyjaciół.

Czekają na Ciebie:

ZAJĄC LEKKOATLETA - superszybki, nie może opuścić żadnych zawodów, chce się ścigać z każdym i o każdej porze. Ma tyle energii, że w nocy zdarza mu się świecić. Przytul się do niego, poczujesz, że masz więcej siły i chce Ci się uśmiechać. Zając chętnie z Tobą pobiega, pospaceruje. Zabierz go na wycieczkę, spacer, zawody sportowe. Będzie Twoim towarzyszem, ale też Twoim najwierniejszym kibicem.

SZCZUR MARYNARZ - najlepiej czuje się na długich wyprawach, uwielbia świeże powietrze. Nie boi się brzydkiej pogody, czasem nawet lubi chodzić, kiedy jest mokro. Nigdy nie jest mu zimno, ma gęste futerko i czapkę ma głowie. Możesz się do niego przytulić i zaraz będzie Ci cieplej. Zahartowały go długie rejsy żeglarskie i nigdy nie choruje. Może opowiadać godzinami o dalekich krainach i przygodach, które tam go spotkały.

PIES ASTRONAUTA - był w dalekich kosmicznych podróżach, tak dalekich, że kilka gwiazdek przykleiło mu się do kombinezonu. Szykuje się do kolejnej wyprawy i chciałby zabrać Cię ze sobą. Ma niezwykłą moc, która pozwala mu latać i wzbijać się w chmury. Świetnie zna się na kosmosie, ale już zapomniał jak to jest być na Ziemi. Zabierz go na spacer, pokaż mu ulubione miejsca na pewno się ucieszy.

WYDRA BALETNICA - jest piękna i podoba się wszystkim zwierzakom. Każdy chce z nią pójść na tańce, bo wie, że wydra uwielbia się bawić. Umie robić szpagaty i salta, jest bardzo wygimnastykowana. Możesz spróbować z nią poćwiczyć, zobaczysz jaka jest giętka. Włącz jej muzykę złap ją za rączkę i zobacz jak będzie się cieszyć i tańczyć z Tobą.

I oczywiście jelonek… zamieszkujący tereny Kotliny Jeleniogórskiej.

ZWIERZAKI to nowa seria pluszowych zabawek zaprojektowanych i wyprodukowanych w Polsce. Jest to pięcioro przyjaciół zamieszkujących tereny naszego kraju. ZWIERZAKI pobudzają wyobraźnię dziecka, każda z postaci ma swoją pasję i niepowtarzalny charakter, dzięki czemu pozwala stworzyć wokół siebie nowy, niezwykły świat.

Akcja trwa od 22 czerwca od godz. 12:00 do dnia 15 lipca, do godziny 18:00 (z wyłaczeniem 8 lipca) lub do wyczerpania zapasów.

Punkt odbioru nagród czynny w godzinach 12-18.

Nie daj się prosić i zabierz Jelonka i przyjaciół ze sobą do domu!

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane