Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Program #AmbasadorGOSport – bo dla nas liczy się pasja!

www.go-sport.pl

Poziom: 0

757-531-125

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Lubisz ruch, sport przez zabawę a dbanie o kondycję nie jest Ci obce?
Go Sport oferuje program, który może być inspiracją dla każdego z Nas!

Lubisz ruch, sport przez zabawę a dbanie o kondycję nie jest Ci obce?
Go Sport oferuje program, który może być inspiracją dla każdego z Nas!

Inicjatywa #AmbasadorGOSport skierowana jest do każdego, kto żyje sportem. Naszym celem jest wzajemne zarażanie się sportową pasją i motywowanie do dalszych działań. Osobom, które prężnie działają w środowisku sportu oraz chętnie angażują się w aktywności, oferujemy udział w Programie Ambasadorskim, który buduje zaangażowaną społeczność wokół GO Sport. Naszym celem jest promowanie osób, których pasją jest sport!

Dzięki współpracy z ambasadorami różnych sportowych dziedzin program prężnie rozwija się. Hasztag #AmbasadorGOSport został użyty już ponad 19 tysięcy razy, a hasło #ZyjmySportem stało się inspiracją 2o tysięcy osób. GO Sport pragnie rozwijać swoją społeczność o mikro influencerów, przedstawicieli różnych dyscyplin sportowych.

Hasło „Żyjmy Sportem” to nie tylko pusty slogan – w końcu stoją za nim prawdziwi ludzie i ich pasje. Dzięki temu marka GO Sport kojarzy się zarówno z miejscem zakupów produktów sportowych, jak i  ze wsparciem i motywacją do działania.

GO Sport daje prawdziwą szansę na rozwinięcie skrzydeł, a zostanie ambasadorem to nic trudnego – może nim zostać każdy bez względu na to, czy dopiero zaczyna swoją przygodę ze sportem czy jest aktywny od dłuższego czasu.  

Więcej szczegółów znajdziecie tu:
http://blog.go-sport.pl/ambasadorgosport-poszukiwany/

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane