Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Ferie z Akademią Odkrywców

Do 21 Stycznia 2018

Baw się i ucz! Poznaj zagadnienia fizyki, techniki, biologii i matematyki poprzez doświadczenia razem z Galerią Sudecką w dniach 19-21 stycznia, w godz. 12-18.

W pierwszy feryjny weekend Galeria Sudecka zamieni się w Akademię Odkrywców, podczas której młodzi naukowcy będą mieli okazję skorzystać aż z 31 stanowisk do samodzielnego poznawania różnorodnych zagadnień nauki.

Ekspozycja składa się z interaktywnych urządzeń i instalacji, pozwalających na przeprowadzanie doświadczeń i obserwacji bez wcześniejszego przygotowania.

„Akademia Odkrywców” stanowi ciekawą i aktywną formę edukacji poprzez zabawę. Ze względu na uniwersalność dociera ona z przekazem do dużych i małych dzieci, jak również i dorosłych. Celem wystawy jest wzbudzenie zainteresowania nauką, rozwijanie umiejętności kreatywnego myślenia i kreowania pasji naukowych.

Uczestnicy „Akademii Odkrywców” samodzielnie uruchamiają urządzenia, obserwują ich działania. Na wystawie obowiązuje zasada: „DOTKNIJ, SPRAWDŹ, ZROZUM”. To całkowite przeciwieństwo klasycznego muzeum. Tu zachęcamy do dotykania i eksperymentowania, bo tylko w ten sposób można efektywnie uczyć się, poznawać świat i zagadnienia nimi rządzące. 

Zapraszamy do zwiedzania i wspólnej zabawy! Z nami w ferie nie będziesz się nudzić!

Materiał wideo przedstawiający dane wydarzenie
Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane