Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Złap nagrody w wielkim KONKURSIE Galerii Sudeckiej

Do 03 Grudnia 2017

Przyjdź do Galerii Sudeckiej, wykaż się zręcznością i wygrywaj bony upominkowe na okrągło! Czeka na Ciebie ponad 500 nagród o łącznej wartości 40 tys. złotych. Akcja trwa w terminie od 17 listopada do 3 grudnia.

Droga do nagród jest bardzo prosta.

Wystarczy, że zrobisz zakupy na kwotę min. 50 zł na jednym paragonie, odbierzesz kupon od sprzedawcy w sklepie lub hostessy w jednym z dwóch punktów obsługi konkursu zlokalizowanych w pasażu handlowym, zarejestrujesz kupon na multimedialnym standzie konkursowym, wykażesz się zręcznością, a bon upominkowy może być Twój!

Po rejestracji można przystąpić do udziału w zabawie zręcznościowej. Uczestnik zakłada specjalne rękawice i łapie kulki w różnych kolorach i ciężarach latające w maszynie. Co godzinę prowadzony jest ranking uczestników, którzy otrzymali największą liczbę punktów. Trzech najlepszych zawodników otrzymuje bony upominkowe do wykorzystania w sklepach obecnych w Centrum.

Rejestracja kuponów konkursowych odbywa się na standach multimedialnych obecny w Punktach konkursowych i jest możliwa w godzinach 10:00-20:00.

Do konkursu kwalifikują się zakupy wszelkich produktów lub usług dokonane na terenie Centrum, z wyłączeniem artykułów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, leków, a także transakcji dokonanych w kantorze, w banku czy zakupów kart typu pre-paid. W przypadku zakupów o wartości będącej wielokrotnością kwoty 50 zł, nie przysługuje większa liczba kuponów.

Regulamin promocji dostępny jest przy stanowisku akcji promocyjnej, w siedzibie organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum.

Zapraszamy do zakupów i udziału w konkursie!

Materiał wideo przedstawiający dane wydarzenie
Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl

*pola wymagane