Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Złap nagrody w wielkim KONKURSIE Galerii Sudeckiej

Do 03 Grudnia 2017

Do końca wydarzenia: 12 dni

Przyjdź do Galerii Sudeckiej, wykaż się zręcznością i wygrywaj bony upominkowe na okrągło! Czeka na Ciebie ponad 500 nagród o łącznej wartości 40 tyś. złotych. Akcja trwa w terminie od 17 listopada do 3 grudnia.

Droga do nagród jest bardzo prosta.

Wystarczy, że zrobisz zakupy na kwotę min. 50 zł na jednym paragonie, odbierzesz kupon od sprzedawcy w sklepie lub hostessy w jednym z dwóch punktów obsługi konkursu zlokalizowanych w pasażu handlowym, zarejestrujesz kupon na multimedialnym standzie konkursowym, wykażesz się zręcznością, a bon upominkowy może być Twój!

Po rejestracji można przystąpić do udziału w zabawie zręcznościowej. Uczestnik zakłada specjalne rękawice i łapie kulki w różnych kolorach i ciężarach latające w maszynie. Co godzinę prowadzony jest ranking uczestników, którzy otrzymali największą liczbę punktów. Trzech najlepszych zawodników otrzymuje bony upominkowe do wykorzystania w sklepach obecnych w Centrum.

Rejestracja kuponów konkursowych odbywa się na standach multimedialnych obecny w Punktach konkursowych i jest możliwa w godzinach 10:00-20:00.

Do konkursu kwalifikują się zakupy wszelkich produktów lub usług dokonane na terenie Centrum, z wyłączeniem artykułów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, leków, a także transakcji dokonanych w kantorze, w banku czy zakupów kart typu pre-paid. W przypadku zakupów o wartości będącej wielokrotnością kwoty 50 zł, nie przysługuje większa liczba kuponów.

Regulamin promocji dostępny jest przy stanowisku akcji promocyjnej, w siedzibie organizatora oraz w biurze Dyrekcji Centrum.

Zapraszamy do zakupów i udziału w konkursie!

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl

*pola wymagane