Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Dzień Dziecka z lemurami i innymi zwierzakami!

Do 28 Maja 2017

27 i 28 maja zapraszamy najmłodszych na niezwykły i pełen atrakcji Dzień Dziecka. W Galerii Sudeckiej będzie można spotkać w tym czasie znanego wszystkim Lemura Juliana i jego towarzyszy. Odwiedzić wesołe miasteczko na parkingu zewnętrznym, czy skosztować darmowej waty cukrowej oraz popcornu. Bajkowa zabawa rozpocznie się już o godzinie 12.00! To będzie wymarzony Dzień Dziecka! Nie może Cię z Nami zabraknąć!

Dzień Dziecka w towarzystwie ulubionych bohaterów znanych i lubianych przez dużych i małych wypełniony będzie mnóstwem atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Scenę w tym dniu opanują Lemur Julian, Lew Alex, Zebra Marty oraz przebiegłe pingwiny, które zachęcą wszystkich do wspólnej zabawy podczas Lemur Dance czy Madagaskar Karaoke Show! W specjalnie zaaranżowanych kącikach pod okiem profesjonalnych animatorów milusińcy będą mogli stworzyćoryginalne maski, stroje afrykańskie czy własne eko zwierzaki. Chętni na swojej twarzy będą mogli namalować plemienne wzory i wziąć udział w warsztatach bębniarskich z Black Drums Icon.

Z kolei dla małych oraz dużych miłośników dmuchawców, skazańców oraz eurobangee przygotowaliśmy odjazdową strefę na parkingu zewnętrznym, w której będzie można m.in. przetestować blisko 6 metrowe tory zjazdowe,wykąpać się w basenie pełnym kulek lub poćwiczyć podniebne akrobacje w uprzęży.

Wiemy jak bardzo dzieciaki kochają słodycze, dlatego przez całe dwa dni wata cukrowa i popcorn będzie rozdawana dla wszystkich całkowicie za darmo.

Doskonałą zabawę zapewnią również liczne konkursy z nagrodami!

Spotkanie rozpocznie się 27 maja o godz. 12.00 i potrwa do 28 maja do godz. 18.00. W sobotę zapraszamy do korzystania z atrakcji zlokalizowanych wewnątrz, przy scenie, natomiast w niedzielę przenosimy się na parking zewnętrzny przed Centrum. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

           

Materiał wideo przedstawiający dane wydarzenie
Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl

*pola wymagane