Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

#Konkurs Stylowa Sudecka

Weź udział w konkursie!

W ostatnim czasie zdecydowanie pogoda nas nie rozpieszczała. Jednak, aby w pełni poczuć wiosenną atmosferę podgrzewamy temperaturę konkursem instagramowym!

Poczuj się jak prawdziwa stylistka lub prawdziwy stylista mody i zrób zdjęcie w jednym z butików modowych znajdujących się w Galerii Sudeckiej, które przedstawi Twoją wymarzoną wiosenną stylizację. Zdjęcie należy zamieścić w galerii zdjęć na INSTAGRAMIE.

 

Zdjęcie powinno być udostępnione, jako zdjęcie publiczne. Na zdjęciu poprzez opcję „Oznacz znajomych” należy oznaczyć profil @galeria_sudecka oraz dodatkowo umieścić hasztagi: „#KonkursStylowaSudecka, #GaleriaSudecka oraz „#” opisujący markę sklepu, w której zostanie wykonane zdjęcie np. „#sinsay” lub „#reserved” itp.

Do dzieła! Konkurs trwa do 21 maja włącznie!

 Sprawdź regulamin konkursowy

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl
Oceń nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach marketingowych, a także do kontaktu telefonicznego. Administratorem bazy jest firma EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Moje dane osobowe udostępniam dobrowolnie oraz wiem, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przez ze mnie adres e-mail i numer telefonu zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez EPP – Galeria Sudecka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa oraz podmioty z nią współpracujące. *

*pola wymagane