Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Aneta Kręglicka i Magdalena Frąckowiak dla marki Badura

www.badura.pl

Poziom: 0

506-186-859

Dziś otwarte: 9.00 - 21.00

Już po raz drugi marka Badura przedstawia wyjątkową kampanię, w której klasyka łączy się z nowoczesnością, a moda z ponadczasowym stylem. W kampanii Badura Icons na sezon wiosna/lato 2017 wystąpiły dwie polskie ikony – ambasadorka marki Badura, Aneta Kręglicka, oraz topmodelka, Magdalena Frąckowiak. Dzięki niezwykłej urodzie i osobowości obu bohaterek kampanii po raz kolejny udało się stworzyć serię pięknych zdjęć, eksponujących atuty i ducha marki Badura. W kampanii można zobaczyć również modela Grega Nawrata, prezentującego męską część kolekcji Badury.

Marka Badura w równym stopniu łączy kunszt i tradycje obuwnicze ze współczesnym podejściem do mody i projektowania. Te cechy zostały odzwierciedlone w kampanii Badura Icons, a ich symbolem stały się wyjątkowe kobiety. Występując pierwszy raz w duecie, Aneta Kręglicka i Magdalena Frąckowiak w naturalny i pełen uroku sposób ukazały dualny charakter marki. Mimo że obie wyróżniają się klasą i oryginalną urodą, reprezentują różne style i oblicza marki.

Kampania na sezon wiosna/lato 2017 to kolejny projekt marki Badura, w który zaangażowała się Aneta Kręglicka. Również tym razem ambasadorka marki zachwyca elegancją i ponadczasowym, dopracowanym w każdym detalu stylem. Szlachetność, dojrzałość i wdzięk Anety Kręglickiej są spójne z klasycznym i tradycyjnym obliczem Badury, na którym zbudowane jest DNA marki. Te cechy będą widoczne również w kolekcji butów Badura Icons, której premiera już wkrótce. Drugą z bohaterek kampanii jest ikona polskiego świata fashion, Magdalena Frąckowiak. Modelka o nieprzeciętnej, charakterystycznej urodzie znana jest m.in. z kampanii Prady, Juicy Couture, Kenzo czy Lanvin, a także pokazów największych domów mody – Elie Saab, Balmain, Givenchy oraz Isabel Marant. Magdalena Frąckowiak utożsamia nowoczesny i modowy pierwiastek marki Badura. Łatwość z jaką pozuje do zdjęć, umiejętność ogrywania ról, a przy tym wyrazista urody Magdy nadały dodatkowej atrakcyjności serii fotografii z kampanii Badura Icons. Na zdjęciach na przemian da się odczuć eteryczną, delikatną atmosferę lub klimat pełen energii i seksapilu. Mimo różnych osobowości i doświadczeń, obie bohaterki prezentują niezwykłą klasę, pewność siebie i charyzmę.

Biało-czarne zdjęcia akcentują przede wszystkim monochromatyczne stylizacje bohaterek sesji, podkreślają też tradycyjny charakter marki, której historia sięga 1979 roku. Na stonowanych biało-czarnych fotografiach możemy podziwiać nieskazitelną urodę modelek i ich naturalne piękno, podkreślone delikatnym makijażem i luźno wystylizowanymi włosami. Gra światłocieniem pozwoliła uzyskać wrażenie dużej, loftowej przestrzeni i wyeksponować sylwetki ikon kampanii. Monochromatyczne zdjęcia zostały zestawione z kolorowymi fotografiami, na których w pełnej krasie widać wyraziste odcienie butów z kolekcji Badury na wiosnę/lato 2017. Kolorowe ujęcia podkreślają też bardziej nowoczesną odsłonę marki – to na nich można dostrzec istotne niuanse stylizacji i scenografii oraz najciekawsze modele butów; sandałki na słupku, pastelowe mokasyny, metaliczne szpilki i wiosenne botki.

„Pomysł na kampanię Badura Icons jest tak prosty i szlachetny, że stworzenie pięknych zdjęć było absolutną przyjemnością. Badura kontynuuje założoną przez siebie, estetyczną drogę, która jest spójna z działaniami marki. Zaangażowanie do projektu tak wyjątkowych kobiet jak Aneta Kręglicka i Magdalena Frąckowiak tylko podkreśliło wartości, jakimi kieruje się marka.” – powiedziała autorka zdjęć, Zuza Krajewska.

Na zdjęciach z kampanii nie zabrakło też męskiej kolekcji, która została zaprezentowana przez młodego bohatera sesji, Grega Nawrata. Polski model, który w przeszłości był twarzą kampanii reklamowych takich marek jak Gucci czy Carolina Herrera, w doskonały sposób odzwierciedlił styl dominujący w męskiej linii Badury, czyli połączenie sportowej nonszalancji z klasyką i elegancją.

Zdjęcia: Zuza Krajewska
Stylizacje: Karolina Gruszecka
Backstage: Daniel Korzewa
Film: I Like Photo
Modele: Aneta Kręglicka, Magdalena Frąckowiak (Model Plus), Greg Nawrat (Panda Models)
Produkcja: LAF AM / Badura
Scenografia: Anna Szczesna
Makijaż: Wilson (Warsaw Creatives)
Włosy: Michał Bielecki (Warsaw Creatives)

Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl

*pola wymagane