Dzisiaj jesteśmy otwarci w godzinach 9.00 - 21.00

Kreatywne ferie

Do 19 Lutego 2017

Kreatywne Ferie - czas start!

Nie masz planów co robić w weekend?

Zastanawiasz się jak zorganizować czas podczas zimowych ferii ?

Myślisz, że czekają Cię dni pełne nudy?

Nic mylniejszego! Przyjdź koniecznie w weekend 18-19-go lutego w godz. 12-18 do Galerii Sudeckiej i spędź z nami kreatywnie czas! Gwarantujemy świetną zabawę i zero nudy!

Sobotę zaczynamy od warsztatów plastycznych dla małego artysty! Będziemy szyć, tworzyć, wycinać i budować z różnych ciekawych materiałów.

  • Szmaciane lalki - wykonywanie lalek bez użycia igły i nitki. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wykonania własnej, niepowtarzalnej lalki. Użyjemy do tego celu własnej wyobraźni oraz materiałów takich jak tkaniny, włóczki, wypełniacze. Satysfakcja z własnoręcznie wykonanej lalki gwarantowana!
  • Balonowe stwory - tworzenie balonowych stworów z użyciem różnorodnych materiałów plastycznych. Będziemy dmuchać, modelować i kreatywnie ozdabiać. Będzie kolorowo i twórczo!
  • Papierowe pacynki - wykonywanie pacynek z papierowych torebek.Zastanawialiście się co można wyczarować ze zwykłej, szarej torebki? Gdyby tak pomyśleć, to pewnie każdemu jakieś fajne propozycje  wpadłyby do głowy. My podczas sobotnich warsztatów  będziemy chcieli zachęcić Was do stworzenia śmiesznych, kolorowych pacynek, które z powodzeniem będzie można użyć do zabaw teatralnych.
  • Kartonowe roboty - warsztaty konstruktorskie. Zaprosimy Was do twórczej zabawy w małych konstruktorów. Wielkie, niepotrzebne już nikomu kartony posłużą nam do zbudowania robotów, które potem ozdobimy. W ruch pójdą folie aluminiowe, taśmy, folie, rurki oraz innew kosmiczne materiały dekoracyjne.

 

Natomiast w niedzielę zapraszamy na rodzinny turniej gier planszowych z marką Trefl.

Jeśli lubicie planszówki, to nie możecie przegapić tego wydarzenia! Zapraszamy całymi rodzinami do wspólnego grania i tworzenia własnych gier!

Podczas akcji będziemy własnoręcznie wykonywać zabawki zręcznościowe.

Co można stworzyć z kubeczka, kawałka sznurka i kilku koralików? Fajną, prostą w wykonaniu i przynoszącą dużo satysfakcji w użytkowaniu zabawkę zręcznościową. Do tego będziemy Was zachęcać podczas warsztatów.

Warsztaty plastyczne tworzenia gier planszowych

Własna kraina, własne zasady i reguły - to wszystko będzie można wprowadzić podczas tworzenia własnych gier planszowych. Wystarczą dobre chęci, trochę wyobraźni i chęci działania w sferze plastycznej. Radość tworzenia, a potem mnóstwo zabawy i satysfakcji z użytkowania.

Konkursy rodzinne z nagrodami

 

Przyjdź koniecznie i zobacz co jeszcze czeka na Ciebie w weekend 18 i 19 lutego w Galerii Sudeckiej. Start godzina 12:00!

Materiał wideo przedstawiający dane wydarzenie
Galeria Sudecka

Aleja Jana Pawła II 51,
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Biuro Dyrekcji Galerii
75 671 79 01
75 671 79 02
75 671 79 03
kontakt@galeriasudecka.pl

*pola wymagane